Czech English German

Užitečné informace

Ubytování

Ubytování

Kde během Pálavského vinobraní složit hlavu?

Mikulovské penziony a hotely již tradičně hlásí plné ubytovací kapacity. Ovšem stále můžete využít volné ubytovací kapacity v okolních obcích a stanových městečcích.

zobrazit více

Doprava

Doprava

Kyvadlová a veřejná doprava

Při akci můžete využít v rámci města bezplatné autobusové kyvadlové dopravy, která propojuje všechna místa dění, ale také veřejnou dopravu. V době Pálavského vinobraní budou posíleny všechny spoje na i z vinobraní.

zobrazit více

Parkování

Parkování

Záchytná parkoviště

Pro ty, kteří se rozhodnou dopravit se na Pálavské vinobraní automobilem, budou připravena čtyři záchytná parkoviště. Část centra města totiž bude uzavřena a místa konání vinobraní spojí kyvadlová autobusová doprava.

zobrazit více

Uzavírky

Uzavírky

Dočasná dopravní omezení v době konání Pálavského vinobraní

Organizace vinobraní s sebou přinese určitá dopravní omezení, která se částečně dotknou rovněž obyvatel Mikulova a jejich hostů. Po dobu konání Pálavského vinobraní ve dnech 8. až 10. září 2017 bude střed města a okolní ulice u amfiteátru zcela uzavřeny.

zobrazit více

ID pásky

ID pásky

Snadná identifikace v době konání akce

Každý návštěvník předloží při vstupu do uzavřené zóny (centrum, Amfiteátr) zakoupenou permanentku, denní vstupenku či E-ticket.

zobrazit více

Informace

Informace

Omezení pro obyvatele a podnikatele v uzavřených zónach

V souvislosti s konáním Pálavského vinobraní ve dnech 8. - 10. 9. 2017 si vás dovolujeme upozornit na změny v dopravě, které se mohou dotknout i bydlících a podnikatelů v uzavřených zónách.

zobrazit více

Facebook

Facebook

Nenašli jste, co jste hledali? Nějaká informace vám chybí?

Máte nejasnosti ohledně organizace dopravy? Nebo potřebujete nějaké doporučení?

zobrazit více

Aplikace

Aplikace

Všechny důležité informace o vinobraní "ve vaší kapse"?

Stáhněte si vylepšenou aplikaci už dnes - v AppStore nebo GooglePlay.

zobrazit více

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2018

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2018