Czech English German

Ubytování

Kde během Pálavského vinobraní složit hlavu?

Mikulovské penziony a hotely již tradičně hlásí plné ubytovací kapacity. Ovšem stále můžete využít volné ubytovací kapacity v okolních obcích a stanových městečcích.

Možnosti ubytování na Mikulovsku

Pokud byste potřebovali s výběrem nebo rezervací pomoci, obraťte se s důvěrou na pracovníky Turistického informačního centra v Mikulově (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 519 510 855).

Stanová městečka Mikulov

Oplocený areál Střední odborné školy Mikulov nabídne azyl všem, kteří si vystačí s vlastním stanem či karavanem. K dispozici budou mobilní sprchy a toalety s osvětlením, mycí žlábky a stánky s občerstvením. Druhé stanové městečko vznikne v areálu Gymnázia Mikulov.

Ceník a rezervace

Stanové městečko ATC Merkur Pasohlávky

Třetí stanové městečko vznikne v kempu ATC Merkur. Tento rozsáhlý areál nabízí přes 1 300 volných míst pro karavany i stany. Pro ubytované návštěvníky vinobraní bude zajištěna speciální autobusová doprava do Mikulova a zpět. Pro ubytování není nutná rezervace předem.

Ceník a informace

Jízdní řád

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2018

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2018