Czech English German

I letos budete moc hlasovat pro svého burčákového favorita

Pálavské vinobraní v Mikulově, babí léto a první burčák, to už je tradiční kombinace, která neodmyslitelně patří k druhému zářijovému víkendu. A proto i letos budete moc volit posledního jmenovaného, tedy "Nejlepší burčák 2017" a zároveň soutěžit o zajímavé ceny.

VYBER SI SVÉHO FAVORITA A HLASUJ PRO SVŮJ OBLÍBENÝ STÁNEK S BURČÁKEM!

Do soutěže jsou zapojeni všichni prodejci/vinaři, kteří na svém stánku nabízí burčák. Hlasovat je možné pouze pro stánky v centru města (Kostelní nám., Náměstí, ul. Kapucínská, zámek, ul. Alfonse Muchy). Stánky s burčákem jsou pro tuto příležitost označeny číslem na viditelném místě a na stánku je i sběrný box. Hlasovat můžete také on-line. Kompletní podmínky soutěže najdete na našem webu.

A co letos můžete vyhrát, pokud budete hlasovat?

  • Pobyt pro 2 osoby v hotelu Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Celodenní vstupenky pro 2 osoby do Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Zapůjčení vozu KIA Sportage společností Agrotec po dobu jednoho týdne

O nejlepsi burcak

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2020

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2020