Czech English German

Limitovaná Vstupenka s degustací. Nejlepší dárek pro milovníka vína.

Vychutnejte si to nejlepší z vinic z okolí Mikulova. Jako každoročně se v rámci Pálavského vinobraní koná prestižní Národní soutěž vín mikulovské vinařské podoblasti. Na jednom místě si tak budete moci vybrat mezi stovkami vín. Jste-li milovníci oblíbené Pálavy či Ryzlinku vlašského, kterému mikulovská oblast dává zvláštní vyznění, bude pro vás návštěva soutěže výjimečným zážitkem.

Co vše limitovaná vstupenka obsahuje?

  • 3denní vstupenku na Pálavské vinobraní (volný vstup na veškerý program, včetně koncertů)
  • 30 degustačních lístků na Národní soutěž vín mikulovské vinařské podoblasti
  • katalog výstavy
  • vinnou sklenici s logem Pálavského vinobraní na památku
  • lahev vína místního vinaře
  • malé překvapení

V rámci soutěže je otevřena i zámecká terasa, kde si můžete společně se vzorkem vína vychutnat i nejkrásnější pohled na Svatý kopeček. Degustace probíhá výměnou za vinné bločky, vybrat vám pomůže školená obsluha a sommeliéři. K degustaci zahraje i cimbálová muzika.

Se vstupenkou navíc darujete celodenní vstup do Aqualandu Moravia vč. SPA, typu DOSPĚLÝ, pro 2 osoby za cenu jedné. Registrace nutná na www.aqualand-moravia.cz/vinobrani-2019, uplatníte na pokladnách AQM od 6.9.-16.11.2019.

Chci koupit Vstupenku s degustací na Pálavské vinobraní 2019

*U vchodu do areálu Pálavského vinobraní je nutné se prokázat platnou vstupenkou. Degustační bločky, láhev vína, skleničku, katalog a drobné překvapení obdržíte u vchodu do zámeckého sálu (prostory konání Národní výstavy vín mikulovské vinařské podoblasti) a to 6.9. od 17.00 do 20.00 a 7.9. od 10.00 do 20.00.

vino pod kopeckem 1000

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021