Czech English German

Limitovaná Vstupenka s degustací. Nejlepší dárek pro milovníka vína.

Nevíte, co naježit pod stromeček partnerovi, kolegovi nebo kamarádce? Pokud holduje moravskému vínu, máme pro vás exkluzivní tip. Darujte mu limitovanou vstupenku s degustací, která je určena pro milovníky vína. Vstupné v hodnotě 1000 Kč obsahuje nejen třídenní vstup na Pálavské vinobraní, ale rovněž 30 degustačních lístků na Národní soutěž vín mikulovské vinařské podoblasti, katalog výstavy, vinnou sklenici s logem Pálavského vinobraní na památku, lahev vína místního vinaře a malé překvapení.

Národní soutěž vín mikulovské vinařské podoblasti se bude jako každoročně konat v reprezentativních prostorách sálu mikulovského zámku. V rámci soutěže je otevřena i zámecká terasa, kde si můžete společně se vzorkem vína vychutnat i nejkrásnější pohled na Svatý kopeček.

Degustace probíhá výměnou za vinné bločky, vybrat vám pomůže školená obsluha a sommeliéři. K degustaci zahraje i cimbálová muzika.

Až bude milovník posílen vínem, může zavítat na hudební program, užít si trochu folkloru či popové muziky, koupit si něco dobrého k snědku na jarmarku, zavítat do vinařského městečka dochutnat další vzorky oblíbeného vinaře či usednout do středověkého ležení. Program bude nabitý a pestrý.

Se vstupenkou navíc darujete celodenní vstup do Aqualandu Moravia vč. SPA, typu DOSPĚLÝ, pro 2 osoby za cenu jedné. Registrace nutná na www.aqualand-moravia.cz/vinobrani-2019, uplatníte na pokladnách AQM od 6.9.-16.11.2019.

Chci koupit Vstupenku s degustací na Pálavské vinobraní 2019

*U vchodu do areálu Pálavského vinobraní je nutné se prokázat platnou vstupenkou. Degustační bločky, láhev vína, skleničku, katalog a drobné překvapení obdržíte u vchodu do zámeckého sálu (prostory konání Národní výstavy vín mikulovské vinařské podoblasti) a to 6.9. od 17.00 do 20.00 a 7.9. od 10.00 do 20.00.

vystava vin

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2019

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2019