Czech English German

Stáhněte si nebo aktualizujte novou verzi mobilní aplikace Pálavské vinobraní

I letos můžete opět plně využívat mobilní aplikaci Pálavské vinobraní. Kromě tradičního přehledného programu, možnosti si navolit vlastní program, který nechcete minout, a základních i užitečných informací či mapy, najdete nově:

  • sekci "VÍNO" - ta obsahuje informace samostatně pro Národní soutěž vín, Po stopách vinaře a Vinařské městečko zase nabízí kompletní seznam vinařů s odkazy třeba na jejich web nebo Facebook,
  • sekci "AKTUALITY" - tak jako zde na webu, najdete i v této části ty nejaktuálnější informace týkající se Pálavského vinobraní a to i během jeho konání.

Aplikaci si pohodlně můžete stáhnout pomocí QR kódů vždy pro systém IOS nebo Android dle vašeho mobilního zařízení. Těm, kteří už aplikaci mají z loňského roku, se podle nastavení mobilu buď aplikace na novou verzi aktualizuje sama nebo stačí jednoduše zaktualizovat.

QR kód pro IOS

QR Apple 1

QR kód pro Android

QR android

 IMG 3492

 

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2020

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2020