Czech English German

Třídenní permanentky za 600 Kč jen do 31. 8. a WIFI ZDARMA pro všechny návštěvníky

Poslední možnost permanentky za 600 Kč jen do 31. 8.

Pálavské vinobraní se nezadržitelně blíží a s ním i poslední možnost pořídit zvýhodněnou permanentka na kompletní program 72. ročníku., a to už jen do konce srpna. Cena od 1. do 5. 9. a na místě 700 Kč.

Koupit vstupenku za 600 Kč

WiFi ZDARMA pro všechny návštěvníky amfiteátru i náměstí

Další novinkou letošního 72. ročníku bude i WiFi pro všechny návštěvníky amfiteátru a na náměstí. Jak bude vše fungovat? Návštěvník se přihlásí k Wifi (název: PalavskeVinobrani_FREEWIFI)  a bude mít 15 minut využití WiFi zdarma anebo po zadání a verifikaci svého e-mailu zdarma neomezeně po celou dobu vinobraní.

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu pro aktuální informace i on-line vysílání během vinobraní.

Objevte nejen programové novinky, ale i stálice a hudební hvězdy letošního programu

NOVINKY: Vstupenka s degustací, vlastní kroj, panelová diskuze s významnými osobnostmi s názvem "Cesta vína naším životem",  chill-out zóna plná Food trucků v ulici Alfonse Muchy, aktualizovaná mobilní aplikace a již zmíněná WiFi v amfiteátru i na náměstí pro všechny zdarma.

„Vinobraní je především oslavou vína a práce vinařů. Návštěvníci si tak mohou užít víno v mnoha jeho podobách na všech místech Mikulova,“ uvedla Petra Eliášová, ředitelka pořádající agentury Mikulovská rozvojová. 

HVĚZDY: Na pódiu amfiteátru nebo náměstí v Mikulově vystoupí například Mirai, Miro Žbirka, Ewa Farna, Tata Bojs, Katarína Knechtová, David Koller, Jelen a Míša Tučná, Naďa Urbánková nebo Hradišťan & Jiří Pavlica a další umělci. 

Program Pálavského vinobraní 2019

Užitečné info vždy na webu nebo v aktualizované aplikaci

Kyvadlová doprava po Mikulově, doprava z nebo do Mikulova, parkování, uzavírky a mnoho důležitých informací včetně přehledné mapy najdete v sekci Užitečné info a samozřejmě v nově aktualizované mobilní aplikaci Pálavské vinobraní.

QR kódy aplikace ke stažení

 foto kolaz pv02 2

 

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2020

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2020