Czech English German

Vaše nejčastější dotazy k Pálavskému vinobraní a odpovědi na ně!

Vše, co jste se chtěli zeptat k vinobraní na jednom místě:

Kdy se koná další ročník Pálavského vinobraní?

Od 10. do 12. září 2021

Kolik stojí permanentka?

700 korun. Vše o vstupenkách

Kde lze zakoupit permanentku?

V prodejní síti Ticketstream a na webu v sekci Vstupenky.

Jak je to s opatřeními ohledně Covidu?

Veškeré podrobnosti naleznete zde. 

Mám vstupenku z roku 2020, chci přijet v roce 2021. Je třeba něco vyřídit?

Ne, vaše vstupenka z roku 2020 platí automaticky v roce 2021, nemusíte nic měnit, stačí na pokladně předložit vstupenku.

Sháním ubytování, můžete mi poradit?

Ve městě Mikulov a přilehlém okolí jsou během Pálavského vinobraní kapacity nyní prakticky vyprodány, doporučujeme oslovit místní hotely, penziony a soukromé ubytovatele, zda se neuvolnilo nějaké lůžko. Stanové městečko v Mikulově má stále volná místa pro stany, karavany mají obsazeno.

Bude zajištěna kyvadlová doprava po Mikulově?

Ano, i letos bude zajištěna v pátek a sobotu kyvadlová doprava ve městě Mikulov pro návštěvníky Pálavského vinobraní, tato služba je pro klienty vinobraní bezplatná.

Na jaké hudební hvězdy se letos mohu těšit a jaký vlastně bude po celé tři dny program?

Těšit se můžete na Olympic, No Name, MIG 21, Wohnout, Martu Jandovou, The Tap Tap, Bena Cristovao, Jelen a mnoho mnoho dalších.
Kompletní program JE TU!

Mám permanentku z roku 2020, ale nevyhovuje mi termín konání vinobraní v roce 2021. Mohu požádat o vrácení peněz?

Ano. Pokud si přejete vrátit peníze za vaše vstupenky z roku 2020, obraťte se na prodejce Ticketstream, konkrétně na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Žádosti o vrácení peněz za permanentky z roku 2020 akceptujeme do 30. června 2021. Po tomto termínu neakceptujeme žádosti o vrácení peněz a vaše permanentky zůstávají v platnosti pro rok 2021 v termínu 10.- 12. září 2021. Pevně věříme, že si vstupenky ponecháte v platnosti a podpoříte tak tím náš festival. V případě, že vám nový termín nevyhovuje, budeme rádi, pokud vstupenky darujete/prodáte někomu ve vašem okolí a vrácení peněz bude až tou poslední možnou variantou, děkujeme za podporu, moc si jí vážíme!

 DSC3039 2 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021