Czech English German

Pálavské vinobraní už tento pátek, co byste měli vědět, než se na něj vydáte

Po dvou letech se opět můžeme všichni společně těšit na jedinečnou atmosféru Pálavského vinobraní v Mikulově. A jelikož vinobraní ve městě s vůni jihu začíná už tento pátek, je důležité mít všechny potřebné informace:

Covid a vinobraní 

Finální podmínky upřesníme těsně před akcí, proto prosím, sledujte tuto stránku, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace. Pokud by se podmínky nezměnily, bude u vstupu třeba předložit vaši bezinfekčnost a to jedním z následujících způsobů:

  • Doklad o absolvování negativního PCR testu (ne starší než 7 dní)
  • Doklad o absolvování negativního antigenního testu (ne starší než 72 hodin)
  • Absolvovat před pořadatelem akce samotest s negativním výsledkem
  • Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech (prokazuje se SMS zprávou nebo certifikátem)
  • Potvrzení o absolvování dokončeného očkování (14 dní po poslední dávce, prokazuje se certifikátem nebo QR kódem v aplikaci Tečka)
  • A samozřejmě budete potřebovat vstupenku. Pouze se vstupenkou zakoupenou předem máte garantovaný vstup! S ohledem na možná kapacitní omezení se může stát, že prodej na místě bude předčasně ukončen, proto všem doporučujeme si vstupenku zakoupit online předem, jelikož právě s touto vstupenkou máte garantovaný vstup!!!  VSTUPENKY STÁLE V ON-LINE PRODEJI AŽ DO 9. 9. 9. STUPENKY STÁLE V ON-LINE PRODEJI AŽ DO 9. 9. 9. 

Další informace o "covidu a vinobraní" >>>

Nejčastěji kladené dotazy k vinobraní 

Často se nás ve zprávách ptáte, na termín vinobraní, dopravu, ubytování, platnost vstupenek 2020 ad.... takže všechny odpovědi jsou shrnuty na odkaze níže:

Kompletní nejčastěji kladené dotazy >>>

Co mít "při ruce" a další užitečné info

Tři dny Pálavského vinobraní je potřeba si kvalitně zorganizovat, takže vám přinášíme pohromadě všechno potřebné, co byste měli při orientaci na vinobraní v Mikulově znát: 

Program Pálavského vinobraní 2021

Mapa Pálavského vinobraní 2021

Jízdní řád kyvadlové dopravy pro Mikulově (ZDARMA) 2021

Doprava do okolních měst 2021

Všechny užitečné informace >>>


Sledujte také naše sociální sítě Facebook a Instagram a neunikne Vám žádná podstatná informace.

 

 DSC3039 2 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021