Czech English German

Hledáte informace o dopravě, parkování nebo ubytování? Sledujte sekci Užitečné info

Pálavské vinobraní 2014 se nezadržitělné blíží a s ním i potřeba mít všechny potřebné informace na jednom místě. Právě proto jsme pro vás naše milé účastníky připravili sekci Užitečné info. Hledáte informaci o dopravě, parkování, ubytování nebo případných uzavírkách a dopravních omezení? Stačí se podívat do Užitečných informací a nic vás nepřekvapí.

Najdete zde informace o speciálním vlaku "Mikulovský expres" (z Brna do Mikulova), bezplatné autobusové kyvadlové dopravě včetně jízdního řádu, plánek parkovacích míst i vyznačených zastávek kyvadlové dopravy. Připraveny jsou také informace pro obyvatele a podnikatele pořádajícího města Mikulov ad.

A mnoho dalších informací a zajímavostí najdete také na našem Facebooku.

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2020

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2020