Czech English German

Soutěž o nejlepší burčák 2018 - ročník třetí


VYBER SI SVÉHO FAVORITA A HLASUJ PRO SVŮJ OBLÍBENÝ STÁNEK S BURČÁKEM!

Podmínky soutěže

Hlasovat můžete od pátku 7. září od 16.30 hodin do soboty 8. září do 23.00 hodin. Vyhlášení vítěze a celkové vyhodnocení soutěže, společně s losováním výherců, proběhne v neděli 9. září v 11.00 hodin na hlavním podiu na Náměstí.

HLASOVÁNÍ NA MÍSTĚ

  • Do soutěže jsou zapojeni všichni prodejci/vinaři, kteří na svém stánku nabízí burčák. Hlasovat je možné pouze pro stánky v centru města (Kostelní nám., Náměstí, ul. Kapucínská, zámek, ul. Alfonse Muchy). Stánky s burčákem jsou pro tuto příležitost označeny číslem na viditelném místě.
  • Číslo stánku, kde jste letos ochutnali ten nejlepší burčák, je nutné napsat na kontrolní ústřižek vaší vstupenky či E-ticketu, a to společně s vaším jménem, adresou a telefonním číslem.
  • Takto vyplněný kupon je nutné vhodit do boxu na info stánku soutěže vedle hlavního podia na Náměstí.

HLASOVÁNÍ ON-LINE

  • Do soutěže je možné se zapojit také prostřednictvím mobilní aplikace Pálavského vinobraní, Zde jen v sekci Soutěž vyplníte odpovědní formulář s výběrem nejlepšího vinaře a svými osobními kontakty.
  • Pro hlasování je nutné připojení na internet.
  • Každý návštěvník může poslat pouze jeden hlas.

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Všechny hlasovací kupony i zaslané hlasy z mobilní aplikace jsou slosovatelné. Tři vylosovaní výherci získají:

  • Pobyt pro 2 osoby v hotelu Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Celodenní vstupenky pro 2 osoby do Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Víkendové zapůjčení vozu s plnou nádrží společností Agrotec

Vinař, který získá nejvíce hlasů, obdrží speciální cenu včetně poukazů na wellness pobyt pro 2 osoby v hotelu Galant, celodenní vstupenku pro 2 osoby do Aqualandu Moravia a zapůjčení vozu společností Agrotec po dobu jednoho měsíce.

Osobní údaje budou zpracovány dle čl. 30 odst. 1 GDPR o ochraně osobních údajů.

O nejlepsi burcak

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2019

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2019