Czech English German

Parkování

Záchytná parkoviště

Pro ty, kteří se rozhodnou dopravit se na Pálavské vinobraní automobilem, budou připravena čtyři záchytná parkoviště. Část centra města totiž bude uzavřena a místa konání vinobraní spojí kyvadlová autobusová doprava.

Prosíme všechny návštěvníky, kteří dorazí na Pálavské vinobraní automobilem, aby využili k odstavení svého vozidla záchytná parkoviště. Plocha se stovkou parkovacích míst je připravena v ulici K Vápence (za hotelem Maroli), další parkoviště bude k dispozici na ulici Brněnské, dále na ul. 28. října u Casina Admiral a bude zpřístupněn prostor i na ulici Gagarinova.

Centrální parkoviště pro návštěvníky

P1 - Casino Admiral (osobní automobily; bez poplatku)
P2 - Hotel Maroli, ulice K Vápence (osobní automobily; poplatek 100 Kč/den)
P3 - Vinařství Volařík, křižovatka ulice Brněnská a K Vápence (osobní automobily; 100 Kč/den)
P4 - ulice Gagarinova (osobní automobily; 100 Kč/den)
P5 - ulice 28. října (autobusy; 200 Kč/den)
P6 - ulice Na Hradbách, za sportovní halou (osobní automobily; 100 Kč/den)

Mapa Pálavské vinobraní 2019 - připravujeme

Parkování vozidel Taxi služby

Vozidla TAXI SLUŽBY je nutné parkovat na ul. Gagarinova. Jsou zde vyhrazeny čtyři parkovací místa. Do ulice Vinohrady je vjezd zakázán.

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2019

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2019