Czech English German

Aktuality

Pálavské vinobraní už tento pátek, co byste měli vědět, než se na něj vydáte

Po dvou letech se opět můžeme všichni společně těšit na jedinečnou atmosféru Pálavského vinobraní v Mikulově. A jelikož vinobraní ve městě s vůni jihu začíná už tento pátek, je důležité mít všechny potřebné informace:

Covid a vinobraní 

Finální podmínky upřesníme těsně před akcí, proto prosím, sledujte tuto stránku, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace. Pokud by se podmínky nezměnily, bude u vstupu třeba předložit vaši bezinfekčnost a to jedním z následujících způsobů:

  • Doklad o absolvování negativního PCR testu (ne starší než 7 dní)
  • Doklad o absolvování negativního antigenního testu (ne starší než 72 hodin)
  • Absolvovat před pořadatelem akce samotest s negativním výsledkem
  • Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech (prokazuje se SMS zprávou nebo certifikátem)
  • Potvrzení o absolvování dokončeného očkování (14 dní po poslední dávce, prokazuje se certifikátem nebo QR kódem v aplikaci Tečka)
  • A samozřejmě budete potřebovat vstupenku. Pouze se vstupenkou zakoupenou předem máte garantovaný vstup! S ohledem na možná kapacitní omezení se může stát, že prodej na místě bude předčasně ukončen, proto všem doporučujeme si vstupenku zakoupit online předem, jelikož právě s touto vstupenkou máte garantovaný vstup!!!  VSTUPENKY STÁLE V ON-LINE PRODEJI AŽ DO 9. 9. 9. STUPENKY STÁLE V ON-LINE PRODEJI AŽ DO 9. 9. 9. 

Další informace o "covidu a vinobraní" >>>

Nejčastěji kladené dotazy k vinobraní 

Často se nás ve zprávách ptáte, na termín vinobraní, dopravu, ubytování, platnost vstupenek 2020 ad.... takže všechny odpovědi jsou shrnuty na odkaze níže:

Kompletní nejčastěji kladené dotazy >>>

Co mít "při ruce" a další užitečné info

Tři dny Pálavského vinobraní je potřeba si kvalitně zorganizovat, takže vám přinášíme pohromadě všechno potřebné, co byste měli při orientaci na vinobraní v Mikulově znát: 

Program Pálavského vinobraní 2021

Mapa Pálavského vinobraní 2021

Jízdní řád kyvadlové dopravy pro Mikulově (ZDARMA) 2021

Doprava do okolních měst 2021

Všechny užitečné informace >>>


Sledujte také naše sociální sítě Facebook a Instagram a neunikne Vám žádná podstatná informace.

 

 DSC3039 2 

Vaše nejčastější dotazy k Pálavskému vinobraní a odpovědi na ně!

Vše, co jste se chtěli zeptat k vinobraní na jednom místě:

Kdy se koná další ročník Pálavského vinobraní?

Od 10. do 12. září 2021

Kolik stojí permanentka?

700 korun. Vše o vstupenkách

Kde lze zakoupit permanentku?

V prodejní síti Ticketstream a na webu v sekci Vstupenky.

Jak je to s opatřeními ohledně Covidu?

Veškeré podrobnosti naleznete zde. 

Mám vstupenku z roku 2020, chci přijet v roce 2021. Je třeba něco vyřídit?

Ne, vaše vstupenka z roku 2020 platí automaticky v roce 2021, nemusíte nic měnit, stačí na pokladně předložit vstupenku.

Sháním ubytování, můžete mi poradit?

Ve městě Mikulov a přilehlém okolí jsou během Pálavského vinobraní kapacity nyní prakticky vyprodány, doporučujeme oslovit místní hotely, penziony a soukromé ubytovatele, zda se neuvolnilo nějaké lůžko. Stanové městečko v Mikulově má stále volná místa pro stany, karavany mají obsazeno.

Bude zajištěna kyvadlová doprava po Mikulově?

Ano, i letos bude zajištěna v pátek a sobotu kyvadlová doprava ve městě Mikulov pro návštěvníky Pálavského vinobraní, tato služba je pro klienty vinobraní bezplatná.

Na jaké hudební hvězdy se letos mohu těšit a jaký vlastně bude po celé tři dny program?

Těšit se můžete na Olympic, No Name, MIG 21, Wohnout, Martu Jandovou, The Tap Tap, Bena Cristovao, Jelen a mnoho mnoho dalších.
Kompletní program JE TU!

Mám permanentku z roku 2020, ale nevyhovuje mi termín konání vinobraní v roce 2021. Mohu požádat o vrácení peněz?

Ano. Pokud si přejete vrátit peníze za vaše vstupenky z roku 2020, obraťte se na prodejce Ticketstream, konkrétně na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Žádosti o vrácení peněz za permanentky z roku 2020 akceptujeme do 30. června 2021. Po tomto termínu neakceptujeme žádosti o vrácení peněz a vaše permanentky zůstávají v platnosti pro rok 2021 v termínu 10.- 12. září 2021. Pevně věříme, že si vstupenky ponecháte v platnosti a podpoříte tak tím náš festival. V případě, že vám nový termín nevyhovuje, budeme rádi, pokud vstupenky darujete/prodáte někomu ve vašem okolí a vrácení peněz bude až tou poslední možnou variantou, děkujeme za podporu, moc si jí vážíme!

 DSC3039 2 

Přihlášení "Stánkový prodej" 2021

Již od 16. 2. 2021 se mohou přihlásit všichni zájemci o možnost Stánkového prodeje na Pálavské vinobraní 2021. Závazné vyplnění elektronické přihlášky můžete provést až do 31. 5. 2021. 

Veškeré informace naleznou zájemci na www.stankymikulov.cz

stankovyProdej2016

 

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021