Czech English German

Aktuality

Pálavské vinobraní 2020 se kvůli nařízením vlády neuskuteční

Milí příznivci dobrého burčáku, vína a hudby.

Přestože jsme do poslední možné chvíle pracovali na přípravách a především věřili, že se situace obrátí k lepšímu a kulturní akce velkého rozsahu nakonec proběhnou, s velkou lítostí oznamujeme, že se s ohledem na dosavadní opatření proti šíření koronaviru a vládní nařízení s tím spojená, letošní ročník Pálavského vinobraní v Mikulově bohužel neuskuteční.

Mrzí nás to zejména proto, že jsme měli pro letošní ročník připraven opravdu velmi kvalitní program, který byl nabitý hvězdami české a slovenské hudební scény. V kombinaci s dobrým burčákem, vínem a atmosférou, kterou především vy, návštěvníci, přinášíte, mělo být Pálavské vinobraní již tradičním vyvrcholením turistického léta v Mikulově. Celý tým pořádající společnosti Mikulovská rozvojová vložil do příprav veškerou energii, což se pozitivně odrazilo na předprodeji vstupenek, který pro letošní ročník dosahoval rekordních hodnot.

Obracíme se tímto na naše věrné fanoušky a touto cestou je laskavě žádáme, aby na Mikulov nezanevřeli a přijeli za námi v roce 2021 v termínu od 10. do 12. září, kdy se uskuteční další ročník Pálavského vinobraní. Právě pro tyto fanoušky totiž zůstává v platnosti stávající permanentka bez nutnosti výměny. Tím, že si permanentku ponecháte, tak vyjádříte našemu festivalu podporu a přispějete k zachování jeho kvalitního programu, který stojí každoročně velký obnos finančních prostředků. Osud této velké akce je tak částečně i ve vašich rukou, neboť právě díky vám, našim věrným fanouškům, kteří se do Mikulova každoročně vracíte, se může Pálavské vinobraní uspořádat v rozsahu, jaký znáte.

Děkujeme všem za pochopení této tíživé situace, přejeme vám především pevné zdraví, hodně optimismu a těšme se z vyhlídek, které slibují postupný návrat k běžnému životu. Pálavské vinobraní je akcí, která dozajista k Mikulovu patří a navždy patřit bude. Společně s vámi, našimi fanoušky, se budeme těšit na shledanou v roce 2021.

Petra Eliášová a celý tým Pálavského vinobraní

image0

 

Přihlášky ke stánkovému prodeji prodlouženy do konce května!

S ohledem na aktuální vývoj situace prodlužujeme lhůtu pro podávání přihlášek ke stánkovému prodeji do neděle 31. 5. 2020.

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA STÁNKU NA PÁLAVSKÉMU VINOBRANÍ 2020 >>> STANKYMIKULOV.CZ

PODMÍNKY REGISTRACE ke stánkovému prodeji na Pálavské vinobraní 2020: v řádu stánkového prodeje.

STÁLE PLATÍ, ŽE: Odeslání přihlášky nezaručuje výběr ke stánkovému prodeji. Zda jste byli přijati Vás budeme informovat e-mailem po ukončení přihlašování.

marta jandova

Elektronická přihláška ke stánkovému prodeji jen do 30. 4.!

Přihláška ke stánkovému prodeji k Pálavskému vinobraní 2020 je ELEKTRONICKY k dispozici až do 30. 4. 2020. Buďte i vy se svým stánkem součástí jedinečného třídenního festivalu:

PŘIHLASTE SVŮJ STÁNEK K LETOŠNÍMU PÁLAVSKÉMU VINOBRANÍ >>> STANKYMIKULOV.CZ

Podmínky registrace ke stánkovému prodeji na akci Pálavské vinobraní 2020 naleznete v řádu stánkového prodeje. Odeslání přihlášky nezaručuje výběr ke stánkovému prodeji. Zda jste byli přijati Vás budeme informovat e-mailem po ukončení přihlašování.

marta jandova

Kompletní program Pálavského vinobraní 2020 je na světě a plný úžasných hudebních hvězd!

Olympic, Lucie Bílá, Marta Jandová, Marek Ztracený, The Tap Tap, Lenny, Iné Kafé, Ondřej Ruml, Xindl X a mnoho, mnoho dalších hvězd rozzáří letošní 73. ročník Pálavského vinobraní v Mikulově. 

PROGRAM PÁLAVSKÉHO VINOBRANÍ 2020 JE TU!

Těšit se můžete nejen na české a slovenské hvězdy hudebního nebe ale samozřejmě i na v podstatě nekonečné množství vína, burčáku, gastronomických pochutin a dalšího doprovodného programu pro dospělé i ty nejmenší :)

VSTUPENKA NA CELÝ VÍKEND VINOBRANÍ JEN ZA 500 KČ! >>>

Olympic 

lucie bila

marta jandova

Odhalení prvních interpretů pro ročník 2020!

Milovníci vína a folkloru, na začátku listopadu jsme spustili předprodej vstupenek na Pálavské vinobraní! A nyní vám prozradíme první interprety!

Pálavské vinobraní ve dnech 11.-13. září 2020 navštíví tyto potvrzené kapely a interpreti: Olympic, Lucie Bílá, Marek Ztracený, Wohnout, Xindl X, Hrdza, Thom Artway, The Tap Tap, Lake Malawi, Ondřej Ruml... Další budeme postupně odhalovat!

Zakupte si permanentku za nejvýhodnější cenu právě nyní!

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

Permanentky s degustací jako skvělý vánoční dárek!

Hledáte vhodný dárek? Desítky koncertů, hektolitry vína a burčáku, druhý zářijový víkend, to je Pálavské vinobraní v Mikulově.

Limitovaná edice permanentek na 3denní Pálavské vinobraní včetně degustace za 1000 Kč v prodeji!

Jestliže si lámete hlavu s vánočním dárkem, není nic snadnějšího, než zakoupit třídenní permanentku za 500 Kč a nebo třídenní permanentku s degustací za 1000 Kč. 

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

Vstupenky na Pálavského vinobraní 2020 v prodeji!

Přestože stále máte v živých vzpomínkách 72. ročník Pálavského vinobraní, my už jsme vám připravili předvánoční překvapení a oznamujeme, že:

Vstupenky Pálavského vinobraní 2020 jsou právě v prodeji!

Opět dáváme do prodeje i loňskou novinku - limitovanou edici vstupenek s degustací, platí pouze pro ty nejrychlejší z vás!

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

PV2

PV3

PV4

 

Mikulov přitahuje návštěvníky i v dešti, během Pálavského vinobraní jej navštívilo 43 tisíc lidí.

Uplynulé tři dny patřily v Mikulově Pálavskému vinobraní. Na celkem šesti hudebních scénách vystoupily desítky umělců. Deštivé počasí během pátku a soboty návštěvníky neodradilo, do Mikulova se jich sjelo více než 43 tisíc.

„Po pěti letech jsme zažili deštivé Pálavské vinobraní, nicméně návštěvníci do Mikulova i přesto dorazili a užili si třídenní program se vším všudy, organizátoři zajistili plynulý chod celé akce. Tímto bych chtěl poděkovat nejen organizátorům za skvěle odvedenou práci, ale také všem návštěvníkům, kteří nám i s ohledem na deštivé počasí zachovali svoji přízeň a věřím, že k nám zavítají i v příštích letech,“ uvedl během nedělního odpoledne starosta města Rostislav Koštial.

Více už v aktuální tiskové zprávě

PV1

PV2

PV3

PV4

 

Pálavského vinobraní 2019 je za námi. Děkujeme!

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří si i v uplakaném počasí užili 72. ročník Pálavského vinobraní v Mikulově.

Na viděnou 11. - 13. 9. 2020 🍇🍷❤️

podekovani2019 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021