Czech English German

Aktuality

Kompletní program Pálavského vinobraní 2020 je na světě a plný úžasných hudebních hvězd!

Olympic, Lucie Bílá, Marta Jandová, Marek Ztracený, The Tap Tap, Lenny, Iné Kafé, Ondřej Ruml, Xindl X a mnoho, mnoho dalších hvězd rozzáří letošní 73. ročník Pálavského vinobraní v Mikulově. 

PROGRAM PÁLAVSKÉHO VINOBRANÍ 2020 JE TU!

Těšit se můžete nejen na české a slovenské hvězdy hudebního nebe ale samozřejmě i na v podstatě nekonečné množství vína, burčáku, gastronomických pochutin a dalšího doprovodného programu pro dospělé i ty nejmenší :)

VSTUPENKA NA CELÝ VÍKEND VINOBRANÍ JEN ZA 500 KČ! >>>

Olympic 

lucie bila

marta jandova

Odhalení prvních interpretů pro ročník 2020!

Milovníci vína a folkloru, na začátku listopadu jsme spustili předprodej vstupenek na Pálavské vinobraní! A nyní vám prozradíme první interprety!

Pálavské vinobraní ve dnech 11.-13. září 2020 navštíví tyto potvrzené kapely a interpreti: Olympic, Lucie Bílá, Marek Ztracený, Wohnout, Xindl X, Hrdza, Thom Artway, The Tap Tap, Lake Malawi, Ondřej Ruml... Další budeme postupně odhalovat!

Zakupte si permanentku za nejvýhodnější cenu právě nyní!

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

Permanentky s degustací jako skvělý vánoční dárek!

Hledáte vhodný dárek? Desítky koncertů, hektolitry vína a burčáku, druhý zářijový víkend, to je Pálavské vinobraní v Mikulově.

Limitovaná edice permanentek na 3denní Pálavské vinobraní včetně degustace za 1000 Kč v prodeji!

Jestliže si lámete hlavu s vánočním dárkem, není nic snadnějšího, než zakoupit třídenní permanentku za 500 Kč a nebo třídenní permanentku s degustací za 1000 Kč. 

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

Vstupenky na Pálavského vinobraní 2020 v prodeji!

Přestože stále máte v živých vzpomínkách 72. ročník Pálavského vinobraní, my už jsme vám připravili předvánoční překvapení a oznamujeme, že:

Vstupenky Pálavského vinobraní 2020 jsou právě v prodeji!

Opět dáváme do prodeje i loňskou novinku - limitovanou edici vstupenek s degustací, platí pouze pro ty nejrychlejší z vás!

CENÍK VSTUPENEK A ODKAZ KE KOUPI >>>

PV1

PV2

PV3

PV4

 

Mikulov přitahuje návštěvníky i v dešti, během Pálavského vinobraní jej navštívilo 43 tisíc lidí.

Uplynulé tři dny patřily v Mikulově Pálavskému vinobraní. Na celkem šesti hudebních scénách vystoupily desítky umělců. Deštivé počasí během pátku a soboty návštěvníky neodradilo, do Mikulova se jich sjelo více než 43 tisíc.

„Po pěti letech jsme zažili deštivé Pálavské vinobraní, nicméně návštěvníci do Mikulova i přesto dorazili a užili si třídenní program se vším všudy, organizátoři zajistili plynulý chod celé akce. Tímto bych chtěl poděkovat nejen organizátorům za skvěle odvedenou práci, ale také všem návštěvníkům, kteří nám i s ohledem na deštivé počasí zachovali svoji přízeň a věřím, že k nám zavítají i v příštích letech,“ uvedl během nedělního odpoledne starosta města Rostislav Koštial.

Více už v aktuální tiskové zprávě

PV1

PV2

PV3

PV4

 

Pálavského vinobraní 2019 je za námi. Děkujeme!

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří si i v uplakaném počasí užili 72. ročník Pálavského vinobraní v Mikulově.

Na viděnou 11. - 13. 9. 2020 🍇🍷❤️

podekovani2019 

Změna programu: vystoupení zpěváka Miro Žbirky se ze zdravotních důvodů neuskuteční

Milí fanoušci a návštěvníci, bohužel s lítostí musíme oznámit, že sobotní vystoupení skvělého zpěváka Miro Zbirka se ze zdravotních důvodů neuskuteční. 😢

Omlouváme se a věříme, že takovou situaci všichni fanoušci pochopí. Přejeme "Mekymu" pevné zdraví a věříme, že se co nejrychleji uzdraví a bude své fanoušky těšit na dalších koncertech po svém návratu. 👍S velkou radostí vám také oznamujeme, že po loňském úspěchu dorazí na amfiteátr od 18:30 hodin úžasná zpěvačka Tonya Graves 🎤👏👏👏

Děkujeme za pochopení.

tonyGraves 

Během konání Pálavského vinobraní je vstup do zámku i zahrad pouze s platnou vstupenkou

Poslední možnost volného vstupu před vinobraním je v pátek 6. září do 14:30 h.

Vstup na zámek po dobu Pálavského vinobraní 6. - 8. září 2019:

  • pátek 6. 9. do 14:30 h vstup volný
  • pátek 6. 9. 2019 od 14:30 h vstup pouze s platnou vstupenkou na Pálavské vinobraní 2019
  • sobota 7. 9. 2019 vstup pouze s platnou vstupenkou na Pálavské vinobraní 2019
  • neděle 8. 9. 2019 vstup pouze s platnou vstupenkou na Pálavské vinobraní 2019
  • vždy před a po ukončení oficiálního programu Pálavského vinobraní 2019 je vstup do centra volný.

Kompletní informace o uzavírkách, ale také možnostech, kde zaparkovat, jak a kde využít bezplatnou kyvadlou dopravu ad. najdete v sekci Užitečné informace.

PROSÍME VŠECHNY ŘIDIČE! Po celou dobu vinobraní bude ve městě fungovat zdarma kyvadlová autobusová doprava, kterou se pohodlně dostanete zpět do centra města. Svá vozidla můžete ponechat na "Záchytných/Centrálních parkovištích". Vozidla, jejichž řidiči nebudou respektovat omezení a přes striktní zákaz stání je na dané místo odstaví, budou odtažena. Pokud Vám bude vozidlo z místa nedovoleného stání odtaženo, kontaktujte Městskou policii v Mikulově, a to na tel. čísle: 602 763 477.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si letošní vinobraní v Mikulově krásně užijete.

Vaše Pálavské vinobraní

zahrada vstup2019 

Pálavské vinobraní již tento víkend v Mikulově!

Pálavské vinobraní 2019 proběhne již tento víkend a opět nabídne kyvadlovou dopravu zdarma, šetrnost k životnímu prostředí a nově také Wi-Fi připojení během konání akce.

Ohleduplnost k životnímu prostředí

I v tomto roce se pořadatelé třídenního festivalu rozhodli podpořit životní prostředí a po loňské zkušenosti, kdy poprvé návštěvníci popíjeli své pití z vratných, nikoliv však jednorázových plastových kelímků, se tak Mikulov opět stává čistějším a šetrnějším místem k přírodě. „Mikulov během tří dnů navštíví několik desítek tisíc návštěvníků, je pro nás důležité, aby se město snažilo snížit produkci plastových odpadků, Mikulov je následně i pro návštěvníky mnohem čistějším a příjemnějším místem,“ říká Petra Eliášová, ředitelka pořádající společnosti. „Návštěvníci samozřejmě víno, které neodmyslitelně patří k Pálavskému vinobraní, budou i nadále degustovat ve skleničkách,“ dodává Irma Konešová, hlavní produkční celé akce.

Internetové připojení a mobilní aplikace

Nově se návštěvníci mohou těšit na internetové připojení v podobě wifi signálu a to zcela zdarma. Pokrytí bude v uzavřených zónách města, tedy na mikulovském náměstí a zámku, ale také na amfiteátru, kde se každoročně představují největší hudební hvězdy české a slovenské hudební scény. „V letošním roce jsme se rozhodli vyjít návštěvníkům vstříc, neboť neustále více a více návštěvníků využívá mobilní data a snaží se o své zážitky ihned podělit se svými přáteli na sociálních sítích,“ říká Petra Eliášová, ředitelka pořádající společnosti. „Současně jsme pro návštěvníky připravili opět mobilní aplikaci Pálavské vinobraní, ve které je kompletní program, mapa města a další užitečné informace. Nebude tak nutné listovat v klasickém papírovém programu, který však samozřejmě bude k dispozici na všech pokladnách a v Turistickém informačním centru. Aplikaci lze bezplatně stáhnout pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android,“ dodává Eliášová.

Kyvadlová doprava

V pátek a sobotu bude pro všechny návštěvníky k dispozici kyvadlová doprava zdarma, která bude rozvážet cestující do frekventovaných míst po celém městě. V pátek je kyvadlová doprava připravena od 17. hodiny odpolední s intervalem po 30 minutách, od 20. hodiny večerní již v intervalech po 15 minutách. V sobotu je kyvadlová doprava zajištěna již od 10. hodiny dopolední a to až do půlnoci. „Snažíme se našim návštěvníkům zajistit co největší pohodlí při přepravě v rámci Mikulova a podpořit tak využívání záchytných parkovišť na krajích města,“ říká Irma Konešová. Posílené spoje jsou i s okolními obcemi, přeprava vlaky i autobusy je zajištěna v rámci IDS JMK.

Kompletní program ke stažení na našem webu včetně užitečných informací o vstupenkách, dopravě, ubytování nebo parkování a mnoho dalšího. Permanentka na místě nebo on-line do 5. 9. za 700 Kč.

 PV2019 tentovikend

 

 

Třídenní permanentky za 600 Kč jen do 31. 8. a WIFI ZDARMA pro všechny návštěvníky

Poslední možnost permanentky za 600 Kč jen do 31. 8.

Pálavské vinobraní se nezadržitelně blíží a s ním i poslední možnost pořídit zvýhodněnou permanentka na kompletní program 72. ročníku., a to už jen do konce srpna. Cena od 1. do 5. 9. a na místě 700 Kč.

Koupit vstupenku za 600 Kč

WiFi ZDARMA pro všechny návštěvníky amfiteátru i náměstí

Další novinkou letošního 72. ročníku bude i WiFi pro všechny návštěvníky amfiteátru a na náměstí. Jak bude vše fungovat? Návštěvník se přihlásí k Wifi (název: PalavskeVinobrani_FREEWIFI)  a bude mít 15 minut využití WiFi zdarma anebo po zadání a verifikaci svého e-mailu zdarma neomezeně po celou dobu vinobraní.

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu pro aktuální informace i on-line vysílání během vinobraní.

Objevte nejen programové novinky, ale i stálice a hudební hvězdy letošního programu

NOVINKY: Vstupenka s degustací, vlastní kroj, panelová diskuze s významnými osobnostmi s názvem "Cesta vína naším životem",  chill-out zóna plná Food trucků v ulici Alfonse Muchy, aktualizovaná mobilní aplikace a již zmíněná WiFi v amfiteátru i na náměstí pro všechny zdarma.

„Vinobraní je především oslavou vína a práce vinařů. Návštěvníci si tak mohou užít víno v mnoha jeho podobách na všech místech Mikulova,“ uvedla Petra Eliášová, ředitelka pořádající agentury Mikulovská rozvojová. 

HVĚZDY: Na pódiu amfiteátru nebo náměstí v Mikulově vystoupí například Mirai, Miro Žbirka, Ewa Farna, Tata Bojs, Katarína Knechtová, David Koller, Jelen a Míša Tučná, Naďa Urbánková nebo Hradišťan & Jiří Pavlica a další umělci. 

Program Pálavského vinobraní 2019

Užitečné info vždy na webu nebo v aktualizované aplikaci

Kyvadlová doprava po Mikulově, doprava z nebo do Mikulova, parkování, uzavírky a mnoho důležitých informací včetně přehledné mapy najdete v sekci Užitečné info a samozřejmě v nově aktualizované mobilní aplikaci Pálavské vinobraní.

QR kódy aplikace ke stažení

 foto kolaz pv02 2

 

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2020

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2020