Czech English German

Ubytování

Kde během Pálavského vinobraní složit hlavu?

Mikulovské penziony a hotely jsou vyprodány, většina okolních obcí také hlásí vyprodáno. Pro ubytování v přilehlém okolí doporučujeme oslovovat soukromé ubytovatele. Stanová městečka ve městě Mikulov mají stále volná místa pro stany! Volná místa hlásí také stanové městečko ATC Merkur v Pasohlávkách.

Možnosti ubytování na Mikulovsku

Pokud byste potřebovali s výběrem nebo rezervací pomoci, obraťte se s důvěrou na pracovníky Turistického informačního centra v Mikulově (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 519 510 855).

Stanová městečka Mikulov - VOLNÁ MÍSTA!

Oplocený areál Gymnázia a střední odborné školy Mikulov nabídne azyl všem, kteří si vystačí s vlastním stanem či karavanem. K dispozici budou mobilní sprchy a toalety s osvětlením, mycí žlábky a stánky s občerstvením. Druhé stanové městečko vznikne v areálu Gymnázia a střední odborné školy Mikulov.
Momentálně máme volná místa pro stany!!! Pro karavany je již plná obsazenost.

Ceník a rezervace

Stanové městečko ATC Merkur Pasohlávky

Třetí stanové městečko vznikne v kempu ATC Merkur. Tento rozsáhlý areál nabízí přes 1 300 volných míst pro karavany i stany. Pro ubytované návštěvníky vinobraní bude zajištěna speciální autobusová doprava do Mikulova a zpět. Pro ubytování není nutná rezervace předem.

Ceník a informace

Více o dopravě


Mapku Pálavského vinobraní 2021 naleznete ZDE

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021