Czech English German

Servis pro média

Tiskové zprávy 2018


Archiv tiskových zpráv 2017, 2016, 2015, 2014

Informace pro novináře

Akreditace novinářů

Organizátoři umožní zástupcům médií volný vstup na Pálavské vinobraní na základě předložení press karty na hlavní pokladně (č. 1).
Pokud patříte k tisku, ale nemůžete se prokázat press kartou, kontaktujte PR manažerku akce Kateřinu Hučkovou, tel. 721 054 559, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akreditovaní novináři mají volný vstup v prostoru konání celá akce. V případě potřeby, je možné využít zázemí produkce na Náměstí. Vstup do zázemí na amfiteátru je zakázán!

Press centrum

Pro všechny zástupce médií zajistí organizátoři v prostorách produkce na Náměstí tiskové centrum, které bude přístupné po celou dobu konání akce. Kromě malého občerstvení a propagačních materiálů tam bude k dispozici také připojení k internetu.

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2019

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2019