Czech English German

Servis pro média

Tiskové zprávy 2020

Archiv tiskových zpráv 2019 - 2014

Informace pro novináře

Akreditace novinářů

Organizátoři umožní zástupcům médií volný vstup na Pálavské vinobraní na základě předložení press karty na hlavní pokladně (č. 1).
Pokud patříte k tisku, ale nemůžete se prokázat press kartou, kontaktujte PR manažera akce Dominika Ryšánka tel. +420 721 054 559, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akreditovaní novináři mají volný vstup v prostoru konání celá akce. V případě potřeby, je možné využít zázemí produkce na Náměstí. Vstup do zázemí na amfiteátru je zakázán!

Press centrum

Pro všechny zástupce médií zajistí organizátoři v prostorách produkce na Náměstí tiskové centrum, které bude přístupné po celou dobu konání akce. Kromě malého občerstvení a propagačních materiálů tam bude k dispozici také připojení k internetu.

 

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 10. - 12. 9. 2021

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2021